Satın alacağınız ikinci el aracın araç altı kontrolü mutlaka yapılmalıdır. Erdemli Oto Ekspertiz olarak aracınızı lifte kaldırarak altına bakarız ve detaylı raporumuzda eksiklikleri size bildiririz. Araç Altı ekspertiz de aracın şaseleri, yürüyen aksamı, motor veya şanzımanda yağ kaçağı olup olmadığı kontrol edilir

Araç altı ekspertiz ile aracınızın dışarıdan görünmeyen kısmı hakkında bilgi sahibi olursunuz. Kaportası orijinal olan bir araç alttan darbe sonucu ağır hasar almış olabilir. Kaportasına aldanarak satın almış olduğunuz aracınız alttan ağır bir darbeye maruz kalmış olabilir. Alttan darbe alıp,kaldırıma veya bir taşa altını vuran ara karteri delerek yağsız kalabilir ve motor kilitleyebilir. Şase uçlarına vurursa havayastıkları açılabilir. Şanzıman ve aktarma organlarının hasar alması sonucu araç perte ayrılabilir. Dolayısıyla alttan darbe alan aracın perte ayrılma ihtimali çok yüksektir.

Erdemli Garantili Arabam Oto Ekspertiz‘dE alanında uzman profesyoneller tarafından kontrol edilen araçlarla artık alttan darbeli araç almaya son. Lift kontrolleri yapılmayan araç ekspertizi risk taşır. Dolayısı ile 2.el araç alımlarınızda aracın altını net ve çıplak bir şekilde görebilmeniz için lift üzerinde kontrol şarttır.

DAHA FAZLASI

Araç altı ekspertiz testi hakkında daha fazla bilgi almak için youtube hesabımızı takip edebilirsiniz.

Sosyal medyada da bizi takip etmeyi unutmayın !

Facebook için tıklayın.

İnstagram hesabımız için tıklayın.