HAKKIMIZDA

Türkiye’nin Garantili Online Oto Ekspertiz Platformu PATENTLİ, oto ekspertiz sonuçları anında cebinizde. Bulunduğunuz ilden farklı ile gitmeden internetten araba almanın vakti geldi.

Erdemli oto ekspertiz firması olan firmamız Garantili Arabam güvencesiyle siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Erdemlide oto ekspertiz hizmetini, ünlü araç markalarının ve servislerinin kullandığı cihazlar ve alanında deneyimli ustalarımız ile sürdürmekteyiz.Oto ekspertiz sektörünün gelişimini göz önünde bulundurarak yaptığımız işin sorumluluklarının bilincindeyiz ve her türlü teknolojiyi kullanarak müşterilerimize hizmet vermekteyiz.
Günümüz şartlarında iyice zorlaşan ve birikimlerinizi değerlendirdiğiniz 2.el araç alımında kaliteli ve dürüst bir ekspertiz hizmeti almanız şarttır.Araç sahipleri kendi tecrübeleri ile ya da “tanıdık bir usta” beyanına dayanarak alacakları araçta çıkacak masraflarla mağdur olmaktadır. Erdemli oto ekspertiz firması olarak tamamen bağımsız, tarafsız ve işinin ehli kişilerden oluşmuş ekibimizle sizi bu masraflardan kurtaracak hatta belki de tespit edilecek arıza, boya,hasarlardan dolayı değeri düşük araç almamanıza vesile olacağız.
Satın alacağınız aracınızın her şeyiyle kusursuz olduğunu bilmek en doğal hakkınız. Erdemlide en güvenilir ekspertiz olma için çıktığımız yolumuzda Türkiye’nin en iyisi olmayı da hedeflerimiz arasına ekledik.
Türkiye’nin en çok tercih edilen ekspertiz firması olan Garantili Arabam Oto Ekspertiz Erdemli Bayii olarak haftanın 6 günü hizmet vermekteyiz.

Saygılarımızla

Erdemli Oto Ekspertiz